HORN TECALEMIT Kompetencija ir tradicija
 
HORN GmbH & Co KG "buvo įkurta 1944 metais Ernst Horn . HORN nuo to laiko buvogerai žinomas prekinis ženklas Vokietijos ir Europos rinkoje kaip pilstymo technologija specialistas - daugiausia dyzelino , mazuto ir tepalų .
2000 HORN perėmė bendrovės DEUTSCHE Tecalemit 2000 GmbH & Co KG ir sėkmingai integruoti savo produktų asortimentą į savo portfelį.
HORN yrakontroliuojančioji bendrovė INDUS HOLDING AG, S- DAX listinguojamos bendrovės .
Strateginis produktas derinimą Kyšulio GmbH & Co KG ", yra siurbliai ir degalų dozavimo , skysčių valdymo , padangų slėgio technologija ir dirbtuvės technika . Tradiciniai segmentai pilstymo technologijas ir dirbtuvių technologija buvo konsoliduoti daugelio naujų produktų ; nauji segmentai buvo sukurta per pastaruosius kelerius metus , pavyzdžiui, skysčių valdymą, taip pat produktų, chemijos pramonės . HORN užsiima plačiu mastu ir visiškai nuosavybės kūrimo ir gamintojas prietaisų, sudedamųjų dalių ir sistemų .
Vienas iš mūsų įmonės pagrindinių principų yraaplinkos apsaugos ir pelningumo suderinimo požiūriu tvarų vystymąsi. Atitiktis teisės aktų reikalavimas yra minimalus mums.
Prekinis ženklas
 
Tarp produktų yra siurbliai ir degalų dozavimo , skysčių valdymo , padangų slėgio technologija ir dirbtuvės technika . Tradiciniai segmentai pilstymo technologijas ir dirbtuvių technologija buvo konsoliduoti daugelio naujų produktų ; nauji segmentai buvo sukurta per pastaruosius kelerius metus , pavyzdžiui, skysčių valdymą, taip pat produktų, chemijos pramonės . HORN užsiima plačiu mastu ir nuo sistemų kūrimo iki  įrangos sudedamųjų dalių gamybos.
 
Vienas iš mūsų įmonės pagrindinių principų yra aplinkos apsaugos ir pelningumo suderinimo požiūriu vystymąsi. 
 
Kaip mes apibrėžiame "prekinį ženklą" HORN Tecalemit?
 
Tarptautiniu mastu pripažintų prekės HORN Tecalemit apima veiklos, kompetencijos, kokybės ir žmones.  HORN prekės yra gausiai įsišaknijusi visame pasualyje ir turi turtingą paveldą. 
HornTecalemit prekės apima visą ratą, įskaitant mūsų klientų patirtį, lūkesčius ir pristatymą.  Prekių kokybė tampa akivaizdi iškart po pirmo pirkimo; kiekvieną kartą perkant produktų kokybė išliks aukštamė lygyjė. Iš esmės, tai yra mūsų pažadas jums. Tai, yra prkeinio ženklo HORN Tecalemit  nusistatimas,  tai yra tai, ką  darome, brandiname, kas mes esame ir kuo mes įsitikinę. 
HORN TECALEMIT
Rodyti:
Rikiuoti:
 1. product

  Automatinis kuro pilstymo pistoletas Tecalemit A2010

  Aprašymas  Kuro rūšys: DK, DKK, antifrizas Patvirtintas dizainas  Skerspjuvis: 24 mm Pajungimas: DN 19  Su mova ..
 2. product

  Automatinis kuro pilstymo pistoletas Tecalemit A2015

  Automatinis kuro pistoletas   Paskirtis: Kuro rūšys: DK, 95 Našumas iki 70l/min Su jungiamoji mova Sujungimas 1'' skirtas  HORNET 80 and 85   ..
 3. product

  Benzovežių išdavimo sistema Tecalemit TRUCKLINE TWM 2084

  TRUCKLINE TWM 2084 – kokybiška skysčių išdavimo valdymo sistema, su temperatūros kompensaciją skirta benzovežiams, bei kolonėlių valdymui.   Keturių eilučių ekranas  Klaviatūra  Kabelių riebokšliai, skirti prijungti išorinius įrenginius Elektroninis matuoklis &n..
 4. product
 5. product

  Dyzelinio kuro kolonėlė Tecalemit HDM 60 ECO

  Automatinio dozavimo kuro kolonelė HDM 60 eco box Kuro kolonelė susideda iš stovo, maitinimo sistemos, sumontuotos tvirtame  korpuse, pagaminto iš cinkuotos plieno skardos su milteline danga. Komplektacija: - Siurblys HORN (55 l / min), - Elektroninis skaitiklis su pulsa..
 6. product

  Dyzelinio kuro kolonėlė Tecalemit HDM 60 ECO BOX

  Automatinio dozavimo kuro kolonelė HDM 60 eco box Kuro kolonelė susideda iš maitinimo sistemos, sumontuotos tvirtame  korpuse, pagaminto iš cinkuotos plieno skardos su milteline danga. Komplektacija: - Siurblys HORN (55 l / min), - Elektroninis skaitiklis su pulsaru, - Au..
 7. product

  Elektrinis kuro siurblys Tecalemit Diesel-Eco-Box II

  Elektrinis siurblys Diesel-Eco-Box II   Diesel Eco Box II– elektrinis siurblys su mechaniniu kuro įrangos skaitiklu. Skirtas naudoti žemės ūkyje, dirbtuvėse, degalinėse ten kur reikia turėti paprasta apskaita. Produktai : DK, DKK, aušinimo skystis   ..
 8. product

  Hibridinis elektrinis kuro siurblys HORNET W85 H INOX

  Hybrid Pump HORNET W 85 H Inox  Produktai: Ad Blue      Nerūdijančio plieno      HORNET W 85 H Inox siurblio      Siurbimo žarna su CDS-mova      8,0m išleidimo žarna DN 19     ..
 9. product

  Hibridinis elektrinis kuro siurblys HORNET W85 H Inox for AdBlue®/DEF

  Hibridinis elektrinis siurblys HORNET W 85 H Inox for AdBlue®/DEF   Duomėnys Nerūdijančio plieno konsolė Siurblys HORNET W 85 H Inox  Įsiurbimo žarna with CDS-coupling 8,0m išdavimo žarna DN 19 HORN automatinis pistoletas Pilnai paroštas   CE dek..
 10. product

  Kuro apskaitos ir valdymo programos Tecalemit HD Manager 8

  HD Manager 8  HD Manager  tai apskaitos programa, kurios pagalba galima valdyti kuro išdavimo terminalus HDA, ir tvarkyti  kuro apskaitos duomenis  (išduodamas kuro kiekis  pagal  transporto priemonę,  transporto vairuotoją, bendras išduotas kiekis, t.t) ..