Dyzelinio kuro kolonėlės
Dyzelinio kuro kolonėlės

Dyzelinio kuro kolonėlės

Dyzelinio kuro kolonėlės HDM skirtos dyzelinio kuro išdavimui ir apskaitai, be operatoriaus dalyvavimo. Vartotojo (vairuotojo) identifikacija vykdoma surenkant PIN kodą ar pasinaudojant raktu. Vairuotajas prieš užpylimą nuskaito raktą, arba tiesog surinka PIN kodą.

Dažniausiai šias kolonėles nauduoja mažos, ir vidūtinės įmonės, turinčios nuosavą transportą.

Mokėk! Turėk! Valdyk!

Patikslinkite paiešką

Rodyti:
Rikiuoti:
 1. product

  Valdymo sistema PIUSI ACCESS 85

  Piusi Access 85 degalų talpos apsaugos sistema yra siurblio valdiklis, leidžiantis naudotis kuro talpa iki 85 autorizuotų magnetinių raktų turėtojų. Įmontuotas avarinio sustabdymo mygtukas ir kintamas kuro išdavimo laikmatis. Idealus sprendimas, kai vartotojui reikia apsaugoti kuro talpa nuo ..
 2. product

  Dyzelinio kuro kolonėlė PIUSI CUBE 56/70/90

  CUBE 56-70-90 yra nekomerciniam naudojimui skirtas dyzelino dozatorius, leidžiantis stebėti ir valdyti kuro išpilstymą.   Šiam dyzelino dozatoriui būdinga tai, kad jį galima pritaikyti įvairioms paskirtims. Tiesą sakant, CUBE 56-70-90 galima montuoti prie talpos, sienos, cisternų, an..
 3. product
 4. product

  Dyzelinio kuro kolonėlė Tecalemit HDM 60 ECO

  Automatinio dozavimo kuro kolonelė HDM 60 eco box Kuro kolonelė susideda iš stovo, maitinimo sistemos, sumontuotos tvirtame  korpuse, pagaminto iš cinkuotos plieno skardos su milteline danga. Komplektacija: - Siurblys HORN (55 l / min), - Elektroninis skaitiklis su pulsa..
 5. product

  Dyzelinio kuro kolonėlė Tecalemit HDM 60 ECO BOX

  Automatinio dozavimo kuro kolonelė HDM 60 eco box Kuro kolonelė susideda iš maitinimo sistemos, sumontuotos tvirtame  korpuse, pagaminto iš cinkuotos plieno skardos su milteline danga. Komplektacija: - Siurblys HORN (55 l / min), - Elektroninis skaitiklis su pulsaru, - Au..
 6. product

  Elektrinis kuro siurblys Tecalemit Diesel-Eco-Box II

  Elektrinis siurblys Diesel-Eco-Box II   Diesel Eco Box II– elektrinis siurblys su mechaniniu kuro įrangos skaitiklu. Skirtas naudoti žemės ūkyje, dirbtuvėse, degalinėse ten kur reikia turėti paprasta apskaita. Produktai : DK, DKK, aušinimo skystis   ..
 7. product

  Kuro išdavimo kolonėlė Tecalemit HDA 5 ECO

  VALDYMAS - TAI TAUPYMAS! HDA eco - tai skysčių paskirtsymo ir valdymo sistema, tinka dyzelinio kuro, dyzelinio krosninio kuro, AdBlue arba aušinimo skysčiui. Įrenginys skirtas pramonės, automobilių dirbtuvėms, įmonėms su nuosavų transporto parku, naudojantiems kura saviems reikmems. &n..
 8. product

  Kuro išdavimo rinkinys Tecalemit HDA ECO KIT

  VALDYMAS - TAI TAUPYMAS! HDA eco - tai skysčių paskirtsymo ir valdymo sistema (valdiklis +srauto matuoklis+programa+10 raktų), tinka dyzelinio kuro, dyzelinio krosninio kuro, AdBlue arba aušinimo skysčiui. Įrenginys su srauto skaitikliu ir programa skirtas pramonės, automobilių dirbtuvėm..
 9. product

  Kuro išdavimo valdiklis Tecalemit HDA ECO

  VALDYMAS - TAI TAUPYMAS! HDA eco - tai skysčių paskirtsymo ir valdymo sistema, tinka dyzelinio kuro, dyzelinio krosninio kuro, AdBlue arba aušinimo skysčiui. Įrenginys skirtas pramonės, automobilių dirbtuvėms, įmonėms su nuosavų transporto parku, naudojantiems kura saviems reikmems. &n..
 10. product

  Oil-Tanks BOX išdavimo kalonėlė

    Pigiausias kuro išdavimo rinkinys rinkoje. Komplektas visiškai paruoštas darbui, tereikia turėti degalų talpą.     Kodas Kuras Įranga Našumas, L/min U..