Kuro talpos MEDELSTA V
Kuro talpos MEDELSTA V

Kuro talpos MEDELSTA V

Kuro moduliai (kuro talpa su kuro įranga) V tipo nuo 7500 iki 15000 litru.
 
 
Kuro talpyklos su kuro įranga gaminamos pagal užsakymus Lietuvoje
 
Kuro talpyklos skirtos dyzelinui ir krosniniam kurui.
 
Kuro išdavimo ir saugojimo modulis tai konstrukcija, pagaminta iš didelio tankio polietileno. Talpos korpusas su dviem apvalkalais, todėl užkertamas kelias sandėliojamai terpei ištekėti į aplinką. Viršutineje dalyje yra patikros anga su reikiamais atvamzdžiais. Naudojimo saugumą dar padidina pratekėjimo jutiklis.

Patikslinkite paiešką

Rodyti:
Rikiuoti:
 1. product

  Kuro modulis MEDELSTA V10 KIT (kuro talpa su įranga)

  10000 litrų kuro modulis V-10 KIT su valdikliu ir programinė įranga Komplektą sudaro: Plastikinė dvisienė talpa 10000 l; Liukas, uždaromas sandariu dangčiu; Transportavimo rankenos; Įsiurbiamasis vamzdis su įsiurbimo indu ir atbuliniu vožtuvu; Apatinis užpilymas su Kamlock..
 2. product

  Kuro modulis MEDELSTA V3 El (kuro talpa su įranga)

  3000 litrų kuro modulis V-3 su valdikliu ir programinė įranga Komplektą sudaro: Plastikinė dvisienė talpa 3 000 l; Liukas, uždaromas sandariu dangčiu; Transportavimo rankenos; Įsiurbiamasis vamzdis su įsiurbimo indu ir atbuliniu vožtuvu; Apatinis užpilymas ..
 3. product

  Kuro modulis MEDELSTA V7.5 Diesel Eco Box (kuro talpa su įranga)

  7500 litrų kuro modulis V 7,5  su mechaniniu skaitikliu Komplektą sudaro: Plastikinė dvisienė talpa 7500 l; Liukas, uždaromas sandariu dangčiu; Transportavimo rankenos; Įsiurbiamasis vamzdis su įsiurbimo indu ir atbuliniu vožtuvu; Apatinis užpilymas su Kamlock tipo ku..