Oro slėgio kolonėlės

Patikslinkite paiešką

Rodyti:
Rikiuoti:
 1. product

  Oro slėgio kolonėlė Tecalemit AirMaster

  Electronically controlled, automatictire pressure regulator.Stainless steel housing, illuminated display.Legally calibratable, approval through PTB design approvalno. 18.08/00.02   Easy to operateDesired tire pressure ispreselected with the use of 2 buttons (+/-) and then confirmed w..
 2. product

  Oro slėgio reguliatorius ACCURA D20

  Oro slėgio reguliatoriai  ACCURA    Skaitmeniniai padangų slėgio reguliatoriai ACCURA D10 ir ACCURA D20  skirti naudoti degalinėse ir automobilio ir plovyklose. Naudojimas yra saugus ir paprastasi.   Aprašymas • Tvirtas lieto aliuminio korpu..
 3. product

  Padangų slėgio reguliatorius Tecalemit AutoAir ll CAR su stovu, modelis 1

    Skaitmeniniai padangų slėgio reguliatoriai AutoAir II Car  skirti lengvajam automobilio tranportui ir  naudojami degalinėse ir automobilio dirbtuvese ir plovyklose. Naudojimas yra saugus ir paprastas.   Aprašymas • Tvirtas plieno korpusas • 7,6 m ..
 4. product

  Padangų slėgio reguliatorius Tecalemit AutoAir ll CAR su stovu, modelis 2

  Skaitmeniniai padangų slėgio reguliatoriai AutoAir II Car  skirti lengvajam automobilio tranportui ir  naudojami degalinėse ir automobilio dirbtuvese ir plovyklose. Naudojimas yra saugus ir paprastas.   Aprašymas • Tvirtas plieno korpusas • 7,6 m pildymo žar..
 5. product

  Stacionarus padangų siurblys Tecalemit QUBE 2

  Ekonominis, efektyvus ir tikslus. Padangų siurblys vienoje dėžutėje. Šis universalus mažas blokas idealiai tinka naudoti patalpose, ypač komercinėje aplinkoje, kur paprastumas ir tikslumas yra svarbiausi.     Techniniai duomenys:  3 režimas viename įrenginyje 1 ..